Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
22 grudnia. Jasełka.
22 grudnia. To był bardzo piękny i "ciepły" dzień, choć grudniowy... Uczestniczyliśmy w świątecznym koncercie smyczkowym. Pani Dyrektor Ewa Wysocka wręczyła nagrody za najpiękniej udekorowaną klasę.
Następnie uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w wigiliach klasowych.

10 listopada
uczestniczyliśmy w uroczystym apelu z okazji 98 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W piątek 11 listopada wzięliśmy udział w miejskich obchodach tego święta.


W dniu 20 września uczennice naszego Gimnazjum zajęły III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Białostockiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych a reprezentacja chłopców zajęła VII miejsce. Obie reprezentacje awansowały do dalszego etapu zawodów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Sukces recytatorek
Dnia 27 października 2016 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie odbył się XI Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły. Wzięli w nim udział recytatorzy ze szkół podstawowych i gimnazjów z woj. podlaskiego.
Komisja oceniała uczestników za poprawność dykcji, interpretację oraz zaangażowanie. Nasze uczennice odniosły duży sukces. I miejsce zajęła Natalia Jurguć, przygotowana przez panią A. Januszko. Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Dywojna, przygotowana przez A. Znajdę.
Gratulujemy!25 października 2016r. Święto Szkoły.

KONKURS WIEDZY O PATRONIE - 2016 R.
Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły był skierowany do całej społeczności uczniowskiej. Został on przeprowadzony w dwóch etapach. Część pisemna odbyła się w dn. 18.10.2016 r., a część ustna w dn. 20.10.2016 r.
W tym roku szkolnym treści konkursu skupione były wokół Światowych Dni Młodzieży z Janem Pawłem II.
Laureatami Konkursu zostały następujące osoby: Grudzień Julia ucz. kl. I a – I miejsce, Dywojna Aleksandra ucz. kl. I a - II miejsce, Krutul Kinga ucz. kl. I a - III miejsce.


XVI Konkurs Recytatorski Poezji Papieża Jana Pawła II.
Młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy 17.10.2016r. wzięła udział w XVI Konkursie Recytatorskim Poezji Papieża Jana Pawła II.
Zwycięzcą w tegorocznym konkursie został Maciej Bankiewicz, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej, który recytował wiersz „Wybrzeża pełne ciszy”.
Miejsce drugie i trzecie zajęły uczennice Gimnazjum im. Jana Pawła II: Aleksandra Dywojna, recytując „Późniejsze rozpamiętywanie spotkania” i Natalia Jurguć, która zaprezentowała interpretację utworu „Źródło”.
Wyróżnienia przyznano także uczniom gimnazjum: Julii Grudzień i Michałowi Romaniukowi.
Uczestników oceniało jury w składzie dyrektor gimnazjum pani Ewa Wysocka oraz nauczyciele języka polskiego pani Krystyna Wróblewska i pani Mirosława Majewska.
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców gimnazjum i pana Jerzego Mroza Przewodniczącego Oddziału Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” w Czarnej Białostockiej.


13 października. Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Europejski Dzień Języków Obcych
26 września nasze gimnazjum stało się na chwilę wieżą Babel. Z inicjatywy nauczycieli języków obcych zorganizowano Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie ze wszystkich klas przygotowali prezentacje wybranych krajów europejskich. Można było usłyszeć pozdrowienia w języku włoskim, francuskim, wysłuchać piosenki „Das Fliegelied”, obejrzeć taniec sirtaki popularnie zwany Zorbą i kankana. Młodzież przygotowała kolorowe dekoracje sal lekcyjnych, a także poczęstunek składający się z tradycyjnych dań poszczególnych krajów. Prezentacja miała formę konkursu, w którym zwyciężyła klasa II b, przedstawiająca Niemcy. Drugie miejsce zajęła klasa Ia prezentująca Irlandię, a trzecie IIa i IIc, które przybliżyły gimnazjalistom kulturę Hiszpanii i Włoc
h.


W dniach. 23-24września 2016 r. odbyła się zbiórka żywności. Uczestniczyli w niej uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej pod opieką nauczycieli A. Januszko, B. Święcickiej,  J. Maculewicz, K. Kownackiej i E. Zglejszewskiej. Zebrano łącznie 541 kg żywności.


1 września 2016 r. o godz. 9.00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.ROK SZKOLNY 2015-2016
24 czerwca godz.1100. Pożegnaliśmy klasy trzecie naszego gimnazjum.


24 czerwca godz.900. Zakończenie roku szkolnego.


Gimnazjum im.Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej; projekt Alpha Studio